Zóna.cz - Zprávy - Inzerce - Letenky - Počasí - Horoskopy - TV Program - Kurzy - Smog.sk

Dnes je pátek, 12. březen 2010, Řehoř, zítra Růžena

Vyhledávání v inzerátech

Jste tady: Inzerce »

Auto-moto, náhradní díly

Zobrazeno 1 - 12 z 56 inzerátů

Střešní stan

Prodám střešní stan pro 3 osoby.cena 8000Kč

Přidáno: včera - 22:46 Typ inzerátu: prodám

ID: AAB6371 Ukaž kontakt »

8 000,- Kč
Klikněte pro zvětšení obrázku: Střešní stan

Prodám Ford Mondeo rv. 2001,85 KW, TDDi, velmi dobrý stav

Výbava: 8 x airbag, ABS, ASR, nastavitelné sedadlo řidiče, nastavitelný volant, multifunkční volant, nastavení výšky světel, homologovaná světla pro denní svícení, el. ovládaná vyhřívaná zrcátka, okna v elektrice, dělená zadní sedadla, vyhřívání předního okna, zadní stěrač, přední mlhovky, tažné zařízení, automatická klimatizace, nová zimní pneu, o

Přidáno: 10.březen 2010 - 13:16 Typ inzerátu: prodámMísto: praha 4

ID: AAB6320 Ukaž kontakt »

109 000,- Kč
Klikněte pro zvětšení obrázku: Prodám Ford Mondeo rv. 2001,85 KW, TDDi, velmi dobrý stav

Prodám Ford Mondeo rv. 2001,85 KW, TDDi, velmi dobrý stav

8 x airbag, ABS, ASR, nast.sed.řid,nast.multi.volant,el.vyhř.zrc.el.okna,vyhř. Před. okna, mlhovky, tažné,autklima,centrálDO,2xklíč,imobilizér,venk.tepl.tónovaná skla, pískování vincode na sklech, najeto 127000 km. Výkon: 85 KW, manuální převodovka, Spotřeba 6,3l, STK Emise 5/2011

Přidáno: 10.březen 2010 - 10:32 Typ inzerátu: prodám

ID: AAB6309 Ukaž kontakt »

119 000,- Kč
Klikněte pro zvětšení obrázku: Prodám Ford Mondeo rv. 2001,85 KW, TDDi, velmi dobrý stav

Mazda 323 1.5 GLXi

Mazda 323 1.5 GLXi, r. 1995, dobrý stav, centrál, imobilizér, tažné zařízení, platná STK, plní EURO2, nové tlumiče, nové čepy

Přidáno: 9.březen 2010 - 23:48 Typ inzerátu: prodámMísto: Praha 6

ID: AAB6303 Ukaž kontakt »

23 500,- Kč
Klikněte pro zvětšení obrázku: Mazda 323 1.5 GLXi

Alfa Romeo 166

Prodám Alfa Romeo 166 2,0 TB, 151 kw, maximální výbava, vozidlo nepojízdné na 90% rozvodový řemen KO, spěchá! dohoda jístá při rychlém jednání, vozidlo stojí v HK.

Přidáno: 8.březen 2010 - 10:08 Typ inzerátu: prodám

ID: AAB6209 Ukaž kontakt »

30 000,- Kč

Laděné svody na Nissan 350Z

Prodám zcela nové laděné leštěné svody na Nissan 350Z (2002-), super kvalita materiálu i zpracování za bezkonkurenční cenu nejnižší v ČR. Vyrobeno v Německu na zakázku za 790 EURO. Materiál: nerez. Součástí balení je těsnění, šrouby a matky. Proč vyměnit za sériové svody? - Vyšší výkon a točivý moment ve středních otáčkách - lepší odezva plynu. atd.

Přidáno: 8.březen 2010 - 00:07 Typ inzerátu: prodámMísto: Říčany - Radošovice

ID: AAB6195 Ukaž kontakt »

6 490,- Kč

Prodám díly na Honda XL 1000 Varadero

Prodám díly na Honda XL 1000 Varadero r. v. 2001: rám s čr doklady, vidle, brzdy, plasty, ovladače, páčky, atd. seznam vč. cen pošlu obratem emailem. zeleny@maruto.cz.

Přidáno: 5.březen 2010 - 10:20 Typ inzerátu: prodám

ID: AAB6080 Ukaž kontakt »

dohodou

Škoda fabia 1.4 mpi

Prodám škoda fabia 1.4 mpi, z důvodů nové práce bych auto už nevyužila, servisní knížka, r.v. 2000, letní i zimní kola, velmi dobrý stav, základní červená barva, najeto 69115km.

Přidáno: 4.březen 2010 - 20:21 Typ inzerátu: prodám

ID: AAB6063 Ukaž kontakt »

75 000,- Kč
Klikněte pro zvětšení obrázku: Škoda fabia 1.4 mpi

Mazda 626

Prodám Mazdu 626 hatchback, 5dv., 1840 obsah, červená barva, 5místná, benzín, r.v. 10/1997, 2xairbag, velký kufr, klima, STK do r. 2012, 120tis. km, rádio s CD, servo, velice dobrý stav, garážovaný, nebouraný.

Přidáno: 2.březen 2010 - 15:42 Typ inzerátu: prodámMísto: Liberec

ID: AAB5940 Ukaž kontakt »

53 000,- Kč
Klikněte pro zvětšení obrázku: Mazda 626

Prodám Proton

Prodám Proton 415 GLS po nehodě, r.v. 1998, pojízdné, bourané na pravé zadní straně. STK do 3/2011. Cena možná dohodou.

Přidáno: 1.březen 2010 - 14:36 Typ inzerátu: prodámMísto: Merklín

ID: AAB5902 Ukaž kontakt »

10 000,- Kč

Mazda 121 1,4 I ojetina

STK do polov. března 2010, rok výroby 1993 zkrodovaná prasklé přední okno bere olej provozovaná.

Přidáno: 1.březen 2010 - 12:37 Typ inzerátu: prodám

ID: AAB5895 Ukaž kontakt »

5 000,- Kč
Klikněte pro zvětšení obrázku: Mazda 121 1,4 I ojetina

Prodám peugeot 306

Prodám peugeot 306, zelená metalíza, 1.4. r. 92, v pekném stavu, jen stalo celou zimu třeba ho zprovoznit a neni tam baterie. rozešla jsem se s přítelem a já nemám řidičák. spěchá stehuju se pryč cena: 13 000 kč dohoda možná na 11000kč při rýchlém jednání stk/e do 2011.

Přidáno: 1.březen 2010 - 10:11 Typ inzerátu: prodámMísto: KLADNO-KROČEHLAVY

ID: AAB5881 Ukaž kontakt »

dohodou
Klikněte pro zvětšení obrázku: Prodám peugeot 306
Zkuste sa podívat taky na:

1 | 2 | 3 | 4 | »